METALŲ POVEIKIS

METALAI

VARIS – Veneros metalas. Jis suaktyvina šios planetos savybes, tokias kaip: ramybė, harmonija, pilnatvė, atsipalaidavimas, natūralumas, nuoširdumas, tikrumas. Į harmoniją veda nurimęs protas ir emocijos. Varis padeda siekti neutralumo. O harmoningas neutralumas padeda matyti, kur tiesa, o kur melas, kas tikra, o kas – suvaidinta, kas priklauso mūsų gyvenimo kelionei, o kas – primesta. Tokioje būsenoje yra lengviau priimti tai, ko negalime pakeisti. O tada aktyviai ir kryptingai įsijungti/įsijausti į tai, ką pakeisti norime ir galime. Varis padeda ramiai ir taikiai spręsti kylančius konfliktus, įžvelgti juose savo klaidas/iššūkius, neteisiant kitų ir išlaikant toleranciją net kebliausiose situacijose.

Varis įgalina išlaikyti savo vidinį ritmą net didžiausių stresų ar aktyviausių darbų metu- labai naudingas tiems, kurie nuolat pervargsta, persidirba, neišsimiega. 10 minučių palaikius varį rankoje, jis nuramina net labiausiai sudirgusią nervų sistemą, įkyrias mintis, emocingas reakcijas, padeda stabilizuoti kraujo spaudimą, širdies ritmą. Ypač tam tinkami – vario rutuliukai.

Vario vibracija moko džiaugtis, išlaiko viltį, padeda įžvelgti ir priimti grožį, skatina estetiką ir vidinę kultūrą, sveiką fantaziją ir kūrybingumą. Kadangi jis atpalaiduoja raumenis, nervų sistemą, todėl malšina vidinę įtampą ir verčia ją į vidinės laisvės pojūtį. Dėl to jis labai tinka žmonėms, „kuriantiems“ išankstines nesėkmių programas: “man nuolat nesiseka“, „juk kitaip ir negali būti“, „sėkmė – ne man“ ir pan..

Bent po 10-15 min. kasdien reikėtų palaikyti vario rutuliuką rankoje arba nešioti vario papuošalus.

Varinės interjero detalės, variniai amuletai ramina aplinkos konfliktiškumą. Apyrankė su variu saugo nuo konfliktų.

Varis subalansuoja žmogaus energijas, padeda jautrios psichikos žmonėms. Ramina psichines ir fizines reakcijas į saulės audras, žemės magnetinio lauko bei orų, mėnulio kaitą. Varis būtinas organizmo medžiagų apytakos procesams.

ŽALVARIS – išskirtinis metalas, ypatingai puošiantis interjerus, baldus bei mažus rankdarbius. Nuo aukso spalvos iki skirtingų spalvų blizgesio varijuojantis metalas, nes žalvaris tai – vario ir cinko lydinys. Kintantis šių metalų santykis lydinyje žalvariui suteikia skirtingas savybes.

SIDABRAS – tai vienas seniausių žmonijos naudojamų metalų. Puikiai tinkamas papuošalams, indams, stalo įrankiams gaminti, taip pat – kaip labai geras elektros laidininkais.

Remiantis senovės informacija, jis atbaido nematomas blogybes ir stiprina dvasingumą. Tačiau svarbiausia jo nauda įrodyta ir moksliškai – sidabras turi gydomųjų savybių. Sidabro nauda sveikatai yra – įspūdinga. Nustatyta, kad net vanduo, į kurį panardinamas sidabras, veikia antibakteriškai. 

Skatina jausmų raišką, įsijautimą, padeda būti dvasiškai lankstesniu, nuoširdesniu.

Sidabras nutolina/švelnina senėjimo procesus, ramina jaudulį ir susirūpinimą. Harmonizuoja organų funkcijas, mažina galvos ir kt. skausmus, gerina regėjimą.