Apie mus

KAIP GIMĖ/SUBRENDO MINTIS

Mes – Gerda ir Rasa – dukra ir mama. Labai daug laiko leidžiame kartu jau 40 m. turime daugybę bendrų reikalų, idėjų, bendrystės ir smagaus laiko.

1980 m. su šeima atsikraustėme gyventi į vienkiemį…. oi ne… tiksliau į mišką, ežeringoje laukinėje gamtoje, kur stovėjo nuo lietaus ir laiko aptirpusi pirkelė… Laikui bėgant pirkelė peraugo į tvirtą didelį namą, o mes susiliejome su gamta,- visas mūsų laikas buvo ir yra gamta. Tiek daug reikalų, stebuklų, paslapčių, slėpiningų gyvenimų ir istorijų… Kiekvienas akmuo, krūmas, medis, skruzdėlynas, žemuogė, lapė, barsukai, ežiai, drevė su savo bitėmis… visi jie turi savitą gyvenimą, istoriją… O ką jau kalbėti apie nakties ir dienos kaitą, apie saulės žaismą ir nakties virpesius, Paukščių tako, Grįžulo ratų keliones… – visa tai sudėta į mus ir tai mus įkvėpė kurti. O kuriant atėjo laikas dalintis, nes jau pajutome tos gamtiškos laimės bei aprėpties ir patirties gausą/perteklių, todėl tai pasiekė ir JUS.

Mus palietė akmens ir medžio galia – mums ši patirtis tai – kūryba, dovana ir nauji įkvėpimai. Džiaugiamės, kad atradome būdą tuo dalintis su jumis.

KODĖL AKMUO IR MEDIS

Mes esame visatos dalis. Taip tampriai susiję su viskuo, kas aplinkui. Gal tik ne dažnai sustojame pagalvoti, kokią įtaką mums daro akmuo, ant kurio prisėdame pailsėti pasiremiam pabūti, kodėl ant jo šildosi driežai? Kokia tai trauka? Kokią žinią ir energiją jie spinduliuoja?

Jei juntame, kad akmuo ar mineralas mus traukia, – jis mums reikšmingas, tinkamas, neša savo žinią, energiją – kuria su mumis istoriją.

Kokią įtaką mums daro medis, kurį auginame ar medis, kurį mums kažkas pasodino, medis, po kuriuo ateiname pasidžiaugti ar paverkti, pasimatymų/susitikimų medis (su širdele žievėje). Kartais net pasitaikiusi kelyje šakelė ar pagaliukas tampa pakabučiu ir lydi gyvenime…. Medžiai- tai gyvybė. Jie grynina orą, maitina gyvūnus ir žemę, sūpuoja paukščiukus lizduose, saugo nuo saulės kaitros, pagirdo sula, kai esam ištroškę ar ligoti/išsekę, o svarbiausia – medžiai suteikia energiją, gydo, jaučia mus ir leidžiasi būti jaučiami. Medžiai perduoda visatos energiją.

Ko gero ne vienas esame pajutę, kaip pasivaikščiojus miške keičiasi energetika, kaip atsiranda jėgų, gerėja nuotaika, tolygėja ir gilėja kvėpavimas, „išsivėdina“ galva…